Středisko vzdělávání, s.r.o.

Aktuality

Další vzdělávání pracovníků v sociálních službách

(19. 7. 2018) Pracovníci v sociálních službách mají povinnost celoživotního vzdělávání, a to v rozsahu 24 hodin ročně. Ještě Vám nějaké hodiny chybí? Tak neváhejte a absolvujte některý z našich kurzů a školení. Více informací naleznete v sekci Vzdělávání pracovníků v sociálních službách. Kompletní nabídku kurzů pro podzim 2018 naleznete zde.

Kvalifikační kurz pro pracovníky v sociálních službách - již 14. 9. 2018

(18. 7. 2018) Patříte k empatickým lidem a rádi byste pomáhali druhým prostřednictvím přímé obslužné péče? Nebo už pracujete v sociálních službách, ale chybím Vám kvalifikace? Využijte tedy náš akreditovaný Kvalifikační kurz pro pracovníky v sociálních službách, na jehož základě se můžete uplatnit v sociální oblasti. Na kurz v termínu 14. 9. 2018 - 14. 12. 2018 (výuka Pá 15:30-19:30, So 9:00-13:00) máme poslední volná místa, a tak neváhejte a přihlaste se. Více informací o kurzu se dozvíte zde.

Podzimní odborné kurzy a semináře

(18. 7. 2018) Na podzim jsme pro vás naplánovali odborné kurzy a semináře ze sociální oblasti, ale také z oblasti zdravé výživy a životního stylu. Komplexní nabídku naleznete v sekci "Vzdělávání pracovníků v soc. službách" a "Semináře". Doufáme, že jsme se vám trefili do vkusu.

Přípravný seminář ke zkoušce z profesní kvalifikace Chůva pro děti

(18. 7. 2018) Naši nabídku jsme rozšířili o přípravný seminář ke zkoušce z profesní kvalifikace Chůva pro děti do zahájení povinné školní docházky. Nyní se už nemusíte bát praktické části, jelikož si vše můžete dopředu nacvičit se zkušenou lektorkou. Více informací naleznete zde

Změna úředních hodin

(27. 6. 2018) Dovolujeme si Vás upozornit, že v průběhu letních prázdnin budou změněny úřední hodiny. Navštívit nás budete moci od pondělí do čtvrtku v čase 8:00 - 13:00. Více informací naleznete zde

Nově v nabídce PROFESIONÁLNÍ ASISTENT/KA

(8. 6. 2018) Rozšířili jsme nabídku rekvalifikací! Nově se můžete hlásit na rekvalifikační kurz Profesionální asistent/ka, který je akreditován MŠMT ČR. Více informací o kurzu se dozvíte zde.

 

ZKOUŠKY z profesní kvalifikace CHŮVA PRO DĚTI před autorizovanou osobou

(4. 6. 2018) Blíží se nový školní rok a stále roste zájem o chůvy pro děti do zahájení povinné školní docházky. Buďte připraveni na nabídky zaměstnavatelů a získejte zákonnou kvalifikaci pro práci s předškolními dětmi. Nemusíte se vracet do školních lavic, osvědčení o získání profesní kvalifikace můžete získat vykonáním zkoušky před autorizovanou osobou (Středisko vzdělávání s.r.o.). Přípravit se můžete samostudiem, čerpat z vlastní praxe či v našem rekvalifikačním kurzu.

Nejbližší termíny zkoušek: 12. 7. 2018 (poslední volné místo) a 31. 8. 2018

 

V případě, že potřebujete jiný termín zkoušky, kontaktujte nás. Pokusíme se Vám maximálně vyhovět.

 

Více informací o zkoušce, hodnotící standardy a přihlášky naleznete zde

CHŮVA PRO DĚTI - rekvalifikace v Ostravě - 16. 7. - 30. 8. 2018

(4. 6. 2018) Máte kladný vztah k dětem? Nebaví Vás celodenní práce u PC? Získejte kvalifikaci Chůva pro děti do zahájení povinné školní docházky (akreditováno MŠMT ČR). Po absolvování kurzu se můžete uplatnit v dětských skupinách, mikrojeslích, v mateřských školách jako nepedagogický pracovník, agentruách na hlídání, ale také jako soukromá chůva pro novorozence, předškolní děti, au-pair, paní na hlídání, pečovatelka o děti aj. Informace a termíny kurzu naleznete zde