Středisko vzdělávání, s.r.o.

O nás

 

Jsme vzdělávací a poradenská instituce s dlouholetou tradicí. Zaměřujeme se na rekvalifikační kurzy (akreditace MŠMT ČR a MPSV ČR), zkoušky z profesních kvalifikací (MŠMT ČR, MPSV ČR, MPO ČR, MMR ČR), odborné kurzy a semináře, další vzdělávání pro pracovníky v sociálních službách (MPSV ČR). Naší hlavní předností je kvalita a odbornost lektorského týmu, který se skládá z univerzitních lektorů, profesorů a odborníků z praxe. Naší snahou je, aby kurzy a semináře byly nejen edukativní, ale také zábavné, naši klienti si z výuky odnesli co nejvíce a probíranou problematiku si také vyzkoušeli v praxi nebo na reálných příkladech. Organizace výuky je navíc vedena tak, aby vyhovovala i zájemcům, kteří se chtějí vzdělávat po práci.

 

Jako jedni z prvních jsme se začali zabývat širším vzděláváním v Moravskoslezském kraji. 

 

Po absolvování našich kurzů a seminářů obdrží účastníci osvědčení o absolvování. U akreditovaných kurzů se jedná o certifikát s celostátní a doživotní platností, který je využíván nejen úřady práce, firmami a personálními agenturami, ale také dalšími institucemi či profesními experty.

 

Rekvalifikace lze proplatit z prostředků úřadu práce. Spolupracujeme s pobočkami v celé republice. Nabízíme poradenství, jak vyplnit žádost, jaký kurz je pro vás vhodný i mnoho dalšího. Proto nás určitě kontaktujte, pokud si nejste v této oblasti jisti, ale máte zájem o kurzy zdarma nebo byste je rádi absolvovali jako samoplátci (v tomto případě neopomeňte, že nabízíme hned několik slev). Firmám a organizacím nabízíme možnost výuky dle vlastních přání. Více informací naleznete zde

 

 

Historie společnosti

Firma byla založena v roce 1992 Mgr. Zdeňkou Lysovou, která z počátku podnikala na živnostenský list, a to pod názvem Mgr. Zdeňka Lysová - Vzdělávací středisko Ostrava. Jako společnost s ručením omezeným působí Středisko vzdělávání od roku 2004. Tehdy také přijalo název Středisko vzdělávání s.r.o., pod kterým vystupuje dodnes. V roce 2016 došlo k převzetí společnosti Ing. Martinou Smolíkovou, jednatelkou. Jejím cílem je pokračovat v hodnotách společnosti s důrazem na kvalitu vzdělávacích programů, která koresponduje s novými trendy na trhu práce.

 

Středisko vzdělávání s.r.o. za svou existenci realizovalo mnoho kurzů a úspěšně vychovalo tisíce absolventů. Některé ohlasy klientů naleznete zde, firemní reference pak tady. Dlouhodobě spolupracujeme nejen se státními institucemi, ministerstvy, úřady práce, vzdělávacími ústavy či neziskovými organizacemi, ale také s různými firmami, školskými, sociálními a zdravotnickými zařízeními aj. 

 

Snažíme se reagovat na aktuální dobu, současné problémy i požadavky trhu a jednotlivců, a proto naši nabídku stále aktualizujeme. Připravujeme nové akreditace, vymýšlíme další kurzy a semináře a inovujeme také naše znalosti a postupy, abychom Vám mohli poskytnout ten nejlepší servis a poradenství. Proto se na nás neváhejte obrátit, navštívit nás nebo nás kdykoli kontaktujte.

 

Pokud Vás zajímá, jak se naše firma vyvíjela, podívejte se na krátkou fotodokumentaci. Jak žijeme nyní můžete pak nalézt zde. Fotografie postupně přidáváme a aktualizujeme. Stejně tak budeme rozšiřovat i informace z naší praxe (zde).