Středisko vzdělávání, s.r.o.

Volná místa

 

Hledáte uplatnění ve sféře vzdělávání? Chcete se stát součástí společnosti s dlouholetou tradicí? Potřebujete získat zkušenosti z oblasti andragogiky, sociologie, administrativy, marketingu nebo příbuzných oborů? Nabízíme hned několik možností spolupráce.

 

 

Aktuální pracovní nabídky:

  

 

Externí lektor/ka

Stále doplňujeme náš lektorský tým. Pokud máte zájem vyučovat v akreditovaných kurzech nebo máte své návrhy na krátkodobé či dlouhodobé vzdělávací programy (semináře, školení, kurzy), kontaktujte nás! Požadujeme pedagogické vzdělání, certifikaci na lektora nebo praktické zkušenosti se vzděláváním. Můžete rovnou připsat, o jakou oblast výuky máte zájem.

 

 

Stáže a praxe

Nabízíme možnost vykonávat u nás stáž či praxi v oblasti vzdělávání. Stážisté si mohou vyzkoušet, jak funguje chod kanceláře a budou rovněž zapojeni do přípravy a realizace vzdělávacích programů. Případně lze absolvovat také stáž na pozici marketingových pracovníků, kde se praktikanti zaměří na vzdělávací aktivity z pohledu propagace. Prakticky si vyzkouší činnosti, které se provádí na podporu jednotlivých kurzů i celkového zlepšení image organizace.

 

 

Závěrečné práce

Pomůžeme s vypracováním bakalářské či diplomové práce. Vhodné pro studenty andragogiky, sociologie, marketingu i dalších oborů. 

 

  

V případě zájmu pošlete životopis na e-mail prace@vsostrava.com