Středisko vzdělávání, s.r.o.

Najman David, MBA, DBA, LL.M

David Najman, MBA, DBA, LL.M

 

Vyučen ve stavením oboru se zkušenostmi více jak 25 let. Studoval na střední škole bezpečnostně právního charachteru a působí jako bezpečnostní expert ČR, vedený u MV ČR pro oblast ochrany obyvatel na vesnicích a městech.

 

Má 15 let praxi v obchodních činnostech a v managementu firem. Akeditovaný instruktor pro obor ochrana osob MŠMT ČR. Působí také jako externí lektor v oblasti vzdělávání v Ostravě a Tisové u Vysokého Mýta. Dále pak jako projekt manažer pro stavební společnost z Prahy. Mezi jeho projekty patří také výstavba montovaných dřevostaveb v zahraničí, a to v Africe. Má za sebou i publikační činnost.

 

Úspěšně dostudoval studijní program Master od Business Administration (MBA) ve studijní specializaci oboru Bezpečnost státu a ochrana obyvatelstva v návaznosti na studium oboru General management, který je oborovou specializaci studijního programu Doctor od Business Administration (DBA) na fakultě veřejnosprávních a ekonomických studií v Uherském Hradišti a vysoké škole Jagielloňská v Toruni. Aktuálně studuje v bakalářském studijním oboru Správa v oblasti bezpečnosti a ochrany obyvatelstva a dálkově doktorský studijní program Management Effective.

 

Své pracovní zkušenosti má i na pozici manažera kvality ve výrobní společnosti. Je zakladatelem společnosti a zároveň jednatelem. Působil i v zahraničí v UK.