Středisko vzdělávání, s.r.o.

Červenková Eva, Ing.

Ing. Eva Červenková

 

= výživová poradkyně, koučka zdravého životního stylu, zakladatelka FB skupinky Špagetka – do linie zdravě hravě, kde sdílí inspiraci na rychlé a zdravé vaření, recepty i tipy pro udržitelné hubnutí

 

Tvůrkyně úspěšného 8týdenního online kurzu o zdravém stravování a hubnutí Do linie zdravě hravě a intenzivního programu s vařením a cvičením Jarní hubnutí.

 

Maminka, manželka, nadšená sportovkyně, milovnice zdravého jídla, přírody, čerstvého jarního vzduchu a slunce.

 

„K hubnutí přistupuji z pohledu zdravého životního stylu, žádné krátkodobé diety, žádné zázračné úbytky, vyřazování základních makroživin ani náhražky stravy. Předávám to, co jsem si sama na sobě při řešení kil navíc odzkoušela. Jsem zastáncem základních a přirozených potravin, pestrého a vyváženého jídelníčku a baví mě se na zdraví dívat a zkoumat jej ze všech jeho aspektů, nejen z pohledu jídla. Zvláště u žen, se kterými pracuji nejvíce, je u hubnutí velmi důležitá psychika, práce s volným časem, prioritami, uvědoměním, motivací, ale i odpočinkem. Hledám souvislosti se zdravím ve všech aspektech života, od emocí až po úklidové prostředky v domácnosti. Se ženami společně měníme životní styl, abychom byly zdravé a spokojené ve svém těle. Teprve až jsme spokojené vnitřně my, můžeme dělat šťastné i ty kolem nás."