A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Undefined variable: items

Filename: models/course_model.php

Line Number: 192

 Středisko vzdělávání, s.r.o.

Asistent/ka, sekretář/ka

Profesionální asistent/ka

 

Účastněte se rekvalifikačního kurzu a získejte zaměstnavateli velmi žádanou profesní kvalifikaci Asistent/ka, Sekretář/ka!

 

Kurz je určen všem, kteří chtějí získat nové znalosti z oblasti administrativy, obchodu, firemních a společenských procesů. Je vhodný také pro ty, kteří chtějí rozšířit své dosavadní vědomosti a rádi by zdokonalili své jednání, vystupování a sebeprezentaci. Součástí kurzu je zkouška z profesní kvalifikace, která je již zahrnuta v ceně kurzu!

 

Profil absolventa: Absolvent umí pracovat s výpočetní technikou, základními počítačovými programy a internetovými nástroji. Naučí se provádět zápisy z pracovních porad, umí pracovat s elektronickou poštou, zná podstatu a způsob práce s datovou schránkou a ovládá také normy pro obchodní korespondenci a podnikové písemnosti. Orientuje se v řízení a organizaci práce v sekretariátu, umí zajistit nákup kancelářského vybavení i materiálů a naučí se pracovat s cestovními náhradami. Absolvent ovládá pravidla pro BOZP a PO, principy řízení organizace a zásady firemní kultury. Má dobré komunikační dovednosti včetně pravopisu a telefonického projevu a umí řešit konflikty, což může uplatnit nejen ve své práci, ale také v osobním životě. Zná základy společenského chování a vystupování. Orientuje se v legislativních pravidlech pro zacházení s osobními a důvěrnými údaji.

 

Nabízíme také doplňkové semináře z oblasti business, personalistiky a ekonomiky, které mají absolventi kurzu Profesionální asistent/ka za zvýhodněnou cenu!

 

Kurz je možné získat ZDARMA přes Úřad práce v rámci Zvolené rekvalifikace. Více informací se dozvíte zde. 

V případě dalších dotazů se na nás neváhejte obrátit (tel.: 775 791 340, e-mail: info@vsostrava.com).

 


Obsahová náplň

Osnovy kurzu se řídí hodnotícím standardem Národní soustavy kvalifikací:

 

1. Vedení administrativy
2. Uplatňování firemních procesů
3. Komunikační dovednosti
4. Zásady společenského chování a vystupování
5. Orientace v legislativních pravidlech pro zachání s osobními a důvěrnými údaji

Uplatnění

asistent/ka, sekretář/ka ředitelů a vedoucích pracovníků ve všech odvětvích, administrativní pracovník ve velkých a malých firmách, neziskových a státních organizacích

Místo konání

Středisko vzdělávání s.r.o. (Kotkova 4, 703 00 Ostrava-Vítkovice)

Vstupní předpoklady

základní vzdělání

Výstupní doklad

Potvrzení o účasti v akreditovaném vzdělávacím programu + Osvědčení o získání profesní kvalifikace "Asistent/ka, sekretář/ka"

Rozsah

80 vyuč.hod. + zkouška z profesní kvalifikace

Akreditace

MSMT-7623/2018-1/147